Merkez : Yavuz Selim Cd. No:2
Antakya, HATAY
Bize Ulaşın : + (90) 0326 225 06 29
e-posta : info@ahmkazar.com
Depo : Maşuklu Mh. Antakya-Reyhanlı Yolu Cad. No:93
Antakya, HATAY

AHM Kazar

AHM Kazar Yapı

Bahçe araç gereçlerinden, eldivenden merdivene, çivi ve tal sanayisinden plastik materyallere , kadar yaklaşık 10.000 ürün çeşidiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

1980 den buyana Hatay da hizmet veren AHM Kazar yapı, hırdavat ve yapı malzemeleri sektöründe 37 yıldır büyüyen bir ivme ve müşteri potansiyeliyle hizmet vermeye devam etmektedir.

AHM Kazar Yapı Yılların verdiği tecrübe ve güvenilirlikle bünyesinde 2 showroom ve 1 depo bulundurmaktadır. Dünyanın öne çıkmış markalarından Makita, Dekor, Samet, Naksan Plastik ve daha onlarca markayı bünyesinde barındırmaktadır.

AHM Kazar Yapı kardeş kuruluşu olan Haktel Çivi Haddecilik Demir Metal San. Tic. Ltd. Şti. ile de bölgenin tel ve çivi ihtiyacına yönelik üretim fabrikasından çıkan ürünleri ile sektörün üretici firmaları arasına girmektedir. Siz değerli müşterilerimzle bir aile olmanın mutluluğu yaşamaktayız.Vizyon

Evinizin ve İşyerinizinKonforunu En Az Sizin Kadar Önemseyen
AHM Kazar Yapı Market , birçok fırsatları ile size işyeriniz ve eviniz için en ideal alışveriş sahasını oluşturuyor.

İzlediği 100% güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti politikasıyla her müşteriyi özenle dinleyerek ihtiyaçların özel çözümlere sunan
AHM Kazar Yapı Market yoluna, her geçen gün yenilenerek ve güç kazanarak devam ediyor.Misyon

Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak sektörümüzde "lider" konumuna erişmek,ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde vazgeçilmez kılmak hedefimizdir.


1980

Kuruluş

AHM Yapı Kazar 1980 den buyana Hatay da hizmet veren AHM Kazar yapı, hırdavat ve yapı malzemeleri sektöründe 37 yıldır büyüyen bir ivme ve müşteri potansiyeliyle hizmet vermeye devam etmektedir.

20..

Güncelleme

.... ürünleri düzenlenerek, en güncel ürünler işlendi.

20..

Şube Açılış

.. şube açıldı.

2017

Web Site

AHM Kazar Yapı web sitesi yayına verildi

Size Yardımcı Olabilmemiz İçin Lütfen Bizimle
+90 326 221 85 87 Numaralı Telefonla İletişime Geçin!

AHM Kazar Yapı

Son ve Güncel ürünlerle eviniz için ihtiyacınız olan herşey tek bir çatı altında toplandı.

AHM Kazar Yapı,el aletleri sektöründe; müşteri odaklılık prensibiyle çalışmayı, sektörünü iyi tanımayı, paydaşlarının beklentilerini bilerek ve yeni beklentiler tanımlayarak, bunların en üst düzeyde tatminini ve her alanda verimli ve kârlı hizmet vermeyi amaç edinmiş bir hırdavat şirketidir.


Kalıcı Müşteri Memnuniyeti
Yenilikçilik
Liderlik
Çözüm ortağı olmak
image

“ 1980 den bu yana eviniz için ihtiyacınız olan herşey tek bir çatı altında “